top of page

sestd., 20. febr.

|

Spelusovi.com ātrā online viktorīna

Ātrā Online viktorīna ar Glamping DiDille balvu!

Atbildi uz 20 erudīcijas jautājumiem un laimē atpūtu glempingā DiDille 105 eur vērtībā! Iespējams tieši tavs rezultāts būs pareizākais un ātrākais, un tu iegūsi iespēju izbaudīt atpūtu Glempinga DiDille Ezera kupolā 105 eur vērtībā, samaksājot tikai 5 eur dalības maksu.

Diemžēl reģistrēšanās šai spēlei ir jau slēgta
Nākamā ātrā online viktorīna
Ātrā Online viktorīna ar Glamping DiDille balvu!
Ātrā Online viktorīna ar Glamping DiDille balvu!

Ātrās viktorīnas laiks

2021. g. 20. febr. 19:00

Spelusovi.com ātrā online viktorīna

Spelusovi.com ātrā viktorīna

Šī ir ātrā online viktorīna, kurā vari laimēt lieliskas un noderīgas balvas ar savām zināšanām. Samaksājot tikai 5 eur dalības maksu tev ir iespēja iegūt daudz vērtīgāku balvu un pārbaudīt savas zināšanas. Tas aizņems tikai nedaudz tava laika - pieslēdzies viktorīnas norādītajā laikā, atbildi tikai uz 20 jautājumiem un ja būsi labākais - to uzreiz arī redzēsi un balva būs tava!

Tas ir pavisam ātri un vienkārši! Lai spēlētu tev ir nepieciešams tikai viedtālrunis, kurā lejupielādē bezmaksas QuizXpress Smart Buzzer lietotni. Par 5 eur iegādājies spēles biļeti, pieslēdzies QuizXpress Smart Buzzer lietotnei norādītajā spēles laikā, ievadi pin kodu, kas tiks nosūtīts uz tavu epastu 15 minūtes pirms spēles sākuma, biļetes kodu, kas būs redzams tavā e-biļetē un sāc spēli. Atbildi uz 20 erudīcijas jautājumiem un iespējams tieši tu būsi labākais un iegūsi balvu! Tieši tik vienkārši.

Biļetes

  • Ātrās Online viktorīnas biļete

    Ar šīs biļetes palīdzību tu vari reģistrēties spēlei. Lejupielādē savā viedtālrunī bezmaksas QuizXpress Smart Buzzer lietotni. Lai reģistrētos spēlei - atver lietotni, ievadi PIN kodu, kuru saņemsi savā e-pastā 15 minūtes pirms spēles un spied - Login with PIN. Ievadi biļetes numuru, kas atrodams labajā augšējā stūrī - Ticket No. Seko instrukcijām viedtālrunī un sāc spēli norādītajā laikā.

    2,00 €
    Tax: PVN included

Total

0,00 €

Dalies ar citiem

bottom of page