top of page
Viktorīna pasākums event quiz
Viktorīna pasākums event quiz
Viktorīna pasākums event quiz gribi būt mijonārs
Viktorīna pasākums event quiz kāzas wedding
Viktorīna pasākums event quiz

TV QUIZ stila interaktīvas spēles jūsu pasākumā

Tās ir vairāk nekā tikai viktorīnas - tā ir multimediāla un interaktīva izklaides platforma un balsošanas sistēma pasākumiem! 

Ar speciālas datorprogrammas palīdzību tiek izveidotas jautājumu un atbilžu spēles dažādiem pasākumiem, konferencēm, semināriem, izstādēm, komandu saliedēšanām, padarot pasākumu daudz interesantāku, jautrāku un aizraujošāku.

Tās izskatās līdzīgi, kā zināmās TV erudīcijas spēles un viktorīnas, piemēram, «Gribi būt miljonārs?», «Prāta banka», «Jeopardy» u.c. taču jūsu pasākumā! Atbilstoši pasākuma tematikai un klienta vajadzībām, tiek izveidota jautājumu un atbilžu sērija. Pasākuma laikā jautājumi tiek projicēti uz ekrāniem, vadītājs vada spēli un iesaista auditoriju interaktīvajā spēlē, gluži kā TV šovos. Auditorijas atbildes tiek fiksētas ar īpašu pogu, pulšu vai arī personīgo viedtelefonu palīdzību. 

Pateicoties plašajām iespējām, var izmantot daudzas papildspēles un izklaides iespējas, piemēram, virtuālās zirgu skriešanās sacīkstes, laimes ratu, talantu konkursu ar auditorijas balsošanu u.c. 

bottom of page