Bildinajums.png
trivia-night-winners.jpg
Zirgi_Kazas5.jpg
PHOTO-2019-05-14-16-34-48.jpg
20200117_172528.jpg

Kāzās un ballītēs

Iznomājiet Spēļu šovu multimediālo platformu un kāzās vai ballītēs vairs nebūs jāspēlē jau citur redzētas un apnikušas spēles. To vietā mēs piedāvājam izveidot īpašu viktorīnas un aktivitāšu piedāvājumu ar individuāli izstrādātiem jautājumiem un spēlēm, radot īstu TV šovu atmosfēru.

 

Īpaši kāzām tiek piedāvāti divi Spēļu šovu nomas risinājumi:

  • Viktorīna viesiem pirms jaunā pāra ierašanās. Atsevišķi novietotā stendā, gaidot jauno pāri, viesiem ar bezvadu atbilžu pultīm ir jāatbild uz dažādiem jautājumiem par līgavu un līgavaini.

  • Spēļu šovs ar interaktīvu viktorīnu un citām aktivitātēm (dziedāšana, dejošana, virtuālās zirgu skriešanās sacīkstes ar reāliem žokejiem, mēmais šovs u.c. jautri uzdevumi) laika posmā pēc vakariņām līdz mičošanai. Visa spēļu šova laikā spēlētāji atbild uz jautājumiem par jauno pāri, iesaistās aktivitātēs, krāj punktus un beigās tiek apbalvoti labākie.

Spēļu šovu ir iespējams sadalīt vairākās kārtās, optimāli pa 20-30 minūtēm, starp kurām spēlē mūziķi vai arī ir citas aktivitātes, atbilstoši scenārijam. Spēli var spēlēt gan individuāli, gan arī viesus sadalīt pa komandām vai atbilstoši galdiņiem.